Kanał RSS

Relacje z imprez

2 złote medale dla szachistek z Cieszyna

2014-03-17

W Dniu 15.03.2014 w Czerwionce - Leszczynach została rozegrana III ostatnia sesja zjazdowa Drużynowych Mistrzostw Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych.

więcej »
„Kulinarny Podbój Cieszyna\" zakończony

„Kulinarny Podbój Cieszyna" zakończony

2014-03-14

10 marca młodzież z cieszyńskich szkół stanęła do rywalizacji w wielu smakach.

więcej »
„Saperi e Sapori\" - ZSEG we Florencji

„Saperi e Sapori" - ZSEG we Florencji

2014-03-13

Kinga Kulpa, Kasia Michalak, Marta Pońc, Sylwia Skorupa wraz z opiekunem Eweliną Tkacz reprezentowały szkołę, region i Polskę podczas V edycji projektu "Saperi e Sapori" we Florencji.

więcej »
Pływacy z \"Czwórki\" najlepsi w powiecie!

Pływacy z "Czwórki" najlepsi w powiecie!

2014-03-11

Zawodnicy z SP4 zdominowali powiatowe zawody pływackie - na skoczowskim "Delfinie" nie mieli sobie równych! Pływacy z "Czwórki" wygrali w każdej kategorii wiekowej

więcej »
Turniej Wiedzy Pożarniczej

2014-03-11

Dnia 28.02.2014r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

więcej »
Sukcesy zawodniczek SHINDO

2014-03-11

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych zawodników tym razem pań które wywalczyły medale podczas jubileuszowego Pucharu Świata Karate "Harasuto Cup" który odbył się 1-2 marca w Łodzi.

więcej »
„Strażacy bez granic“

2014-03-11

Trwa realizacja projektu „Strażacy bez granic“. W dniu 24.02.2014r. w Urzędzie Miejskim w Cieszynie odbyło się spotkanie robocze członków zespołu do spraw realizacji projektu.

więcej »
Sukcesy zawodników Shindo w Dzień Kobiet

2014-03-10

8 marca w miejscowości Zawadzkie odbył się XX Turniej Karate Rada Regentów w którym uczestniczyło 300 zawodników z 21 klubów.