Wystawa Fotografii Sylwii Dwornickiej pt. Poeci Instytutu Mikołowskiego - Arkadiusz Kremza
więcej »Celem, który postawili przed sobą autorzy wystawy było ukazanie różnorodnych form oddziaływania na społeczeństwo regionu w celu zaszczepienia i ugruntowania powszechnego przekonania o roli i znaczeniu sowieckiego dyktatora.
więcej »Interdyscyplinarne zespoły wprowadzały się na tydzień do danej gminy. Rozmawiają z mieszkańcami, obserwują... Co z tego wynika? Zapraszamy na wystawę.
więcej »Wystawa prac z Pracowni malarstwa i rysunku COK.
więcej »Są takie pomysły, które stają się krokami milowymi, zmieniając nasze myślenie. Są takie projekty, bez których trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat.
więcej »Dzieje cieszyńskiego introligatorstwa najtrudniej udokumentować w najstarszym okresie, ponieważ niemożliwe jest w tym przypadku powiązanie obiektów z twórcami, którzy w owym czasie nie sygnowali swoich prac.
więcej »Jesteśmy przekonani, że warto zaprezentować koloryt i różnorodność kulturową świata, przyczyniając się tym samym do utrwalania kultury i tradycji różnych narodów, oddać szacunek wartościom ponadczasowym, oryginalnym i uniwersalnym zarazem.
więcej »Wystawa będzie czynna do 24. 9. 2015
więcej »Światło dzienne ujrzą najnowsze dzieła Romana Greena – nieco niepokojące, ale przede wszystkim fascynujące i wzbudzające skrajne emocje obrazy z pogranicza jawy i snu.
więcej »Automobilklub Cieszyński z sekcją pojazdów zabytkowych serdecznie zapraszają miłośników motocykli zabytkowych (wyprodukowanych do 31.12.1984 r.) na III Cieszyński Rajd Motocykli Zabytkowych im. płk Gwido Langera będący XII (motocyklową) Rundą Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych.
więcej »W tym przepełnionym bitami musicalu, Barbie jako Courtney, współczesna księżniczka, zmierzy się z nie lada wyzwaniem - zamieni się miejscami z Eriką, słynną gwiazdą rocka. Te dwa zupełnie różne światy zmieszają się, kiedy księżniczka Courtney trafi na Obóz Gwiazd Pop, podczas gdy gwiazda rocka Erika zostanie wysłana na Obóz dla Księżniczek.
więcej »Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się do alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy.
więcej »Bartek (Tomasz Kot), niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia.
więcej »Światowa inicjatywa biegowa w Cieszynie – z końcem marca rusza cykliczne, sobotnie bieganie w ramach parkrun Cieszyn!
więcej »Tradycyjnie żegnamy wakacje zabawą plenerową ze szczyptą… czarnego humoru.
więcej »