Wernisaż 6 XI, godz. 11.00
więcej »Wystawa prezentująca przykłady rozwiązań, które umożliwiają prowadzenie aktywnego trybu życia osobom w wieku 50+, jak i obiektów architektonicznych, produktów i usług zaprojektowanych z myślą o osobach dojrzałych.
więcej »Wystawa powarsztatowa Letniej Szkoły Designu 2012.
więcej »09.11.2012 g.18:00 - wernisaż
więcej »16 listopada 2012 r., o godz. 15.00 na cieszyńskim Rynku otwarta zostanie plenerowa wystawa planszowa, którą Książnica Cieszyńska i Kongres Polaków w Republice Czeskiej wieńczą realizację projektu „Zaolzie teraz”.
więcej »Burmistrz Miasta Cieszyna, Instytut Pamięci Narodowej w Katowicach i Biblioteka Miejska w Cieszynie serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy „586 dni stanu wojennego” połączony z prelekcją dr Dariusza Węgrzyna
więcej »Fantazyjne fryzurki dla dzieci, mini wystawa zdjęć dzieci z pluszakami oraz misiowe warsztaty, gdzie każdy może uszyć swojego własnego misiaczka
więcej »20.11.godz.15.00 – Bajkowy zawrót głowy – zajęcia literacko – plastyczne
21.11.godz.15.00 – Spotkanie z wychowankami ZPSWR
więcej »
Kolejna, piata wystawa w Galerii Przystanek Grafika przy Muzeum Drukarstwa w Cieszynie.
więcej »Konkurs piosenki.
więcej »Z KSIĄŻKĄ ZA PAN BRAT
więcej »Dyskusyjny Klub Propozycji „Podgórze” z Kołem nr 2 „Mały Jaworowy” MZC zapraszają w dniu 21 listopada b.r na godz. 17.00 do salki Rady Osiedla przy ulicy Zofii Kossak 6 ( I p. ) na prelekcję p. Władysławy Magiera pt. „Przysmaki Emilii Kołder” – III t. Cieszyńskiego Szlaku Kobiet.
więcej »