Kwiecień 2025 | ||||||
P | W | Ś | C | P | S | N |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 |
Gwiazdorska obsada w zrealizowanym z rozmachem filmie akcji, o dniu w którym może skończyć się zachodni świat.
Premier Wielkiej Brytanii umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego pogrzeb to największe zgromadzenie przywódców wolnego świata od dziesiątków lat.
Wszystko wskazuje na to, że jest to najlepiej strzeżona impreza w dziejach, dopóki nie okaże się, że terrorystyczny spisek sięga samych szczytów zachodnich służb specjalnych, a spotkanie w Londynie od początku planowane było jako okazja do zamachu.
Jedynym człowiekiem, który może jeszcze odwrócić bieg dramatycznych zdarzeń jest szef ochrony prezydenta USA, agent Mike Banning (Gerard Butler).
Film akcji/Thriller.
USA/Anglia/Bułgaria, 2016, 99`, od lat 15, reż.: Babak Najafi, wyk.: Gerard Butler, Morgan Freeman, Aaron Eckhart i inni.
Terminy seansów:
Miejscowość | Cieszyn |
---|---|
Miejsce | Kino Piast, ul. Ratuszowa 1 |
Organizator | Kino "Piast", tel./fax (33) 85 204 26, e-mail: biuropiast@interia.pl |
WWW | www.kino.cieszyn.pl |
Cena | 2D: 14 zł (ulg.), 18 zł (norm.) |
Sprzedawca | Kasa kina otwierana pół godziny przed rozpoczęciem, przedsprzedaż biletów z 3-dniowym |
Uwagi | Bilety ulgowe przysługują: uczniom, studentom, rencistom i emerytom |