czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Znakomity sukces zawodników KS Shindo

2014-11-17

15 listopada w Ostravie odbyły się 10 Karate Grand Prix Ostravy, Turniej który zgromadził około 300 zawodników z 7 krajów. 17 zawodników reprezentował Klub Sportowy Shindo podczas tego międzynarodowego wydarzenia w Czechach, które zgromadziło znakomitych reprezentantów poszczególnych krajów co świadczyło o wysokim poziomie zawodów, a nagrody finansowe dodały smaczek ostrej rywalizacji...

W najmłodszych konkurencjach nasi zawodnicy Dawid Wojacki, Maria Chrośnik, Marta Mrowiec musieli ustąpić lepszym w walce o brązowy medal, natomiast starsza Kadra zawodnicza łatwo swojej skóry już nie sprzedała...

Klaudia Szymańska zdobyła srebrny medal w konkurencji Kumite indywidualne juniorek +59kg, Patrycja Kądziałka zdobyła podwójne srebro najpierw w konkurencji kadetek Kata indywidualne a potem ten sam krążek w Kumite ind -54kg, dołożył srebro również Aron Budziński w Kumite indywidualnym kadetów +70kg, brązowe medale wywalczyli Mateusz Bobrzyk w Kata i Kumite -76kg juniorów, Aleksander Gorzelany w Kumite indywidualnym -68kg juniorów oraz Jakub Kupka w +76 kg również w kategorii juniorów.

Bardzo wysoki poziom, co świadczyło o udziale medalistów mistrzostw świata i europy Karate WKF,którzy wzbogacili prestiż tego Turnieju.