Strona pożwiżcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

VII turniej skata o Puchar Burmistrza miasta Cieszyna

W dniu 2013-05-11 odbył się VII turniej skata o Puchar Burmistrza miasta Cieszyna, zaliczany do klasyfikacji GP o/Tychy.

Turniej zgromadził 92 zawodników, nie tylko z okręgu Tychy. Zawody sędziował po raz kolejny kolega Ernest Waloszyński. W klasyfikacji ogólnej zwyciężył kolega z klubu Stara Poczta Tychy Zdzisław Zienkiewicz z wynikiem - 3125 pkt, II miejsce zajął Henryk Skrzypczyk Nadwiślan Góra - 3020 pkt, natomiast na III miejscu turniej zakończył zawodnik KS MOSiR Cieszyn Herman Paweł z wynikiem 3004 pkt.

W klasyfikacji kobiet zwyciężyła koleżanka Monika Gajda z klubu Forteca Świerklany, natomiast najlepszym juniorem został Paweł Jabłoński z klubu KS MOSiR Cieszyn.

Pragnę podziękować wszystkim zawodnikom biorącym udział w kolejnej edycji turnieju cieszyńskiego oraz koledze Krzysztofowi Kasztura za pomoc o jego organizacji.

Jednocześnie pragnę podziękować Panu Burmistrzowi miasta Cieszyna za ufundowane cenne nagrody oraz puchary, Panu Zbigniewowi Niżnikiewicz za osobiste zaangażowanie oraz sponsorom, którzy ufundowali dodatkowe cenne nagrody:

Firmie Eldom, Złotnictwo – Marcin Pieczonka, sklep Millor, firma Ekkom – Tadeusz Romik.

Obsługa komputerową zajmowali się Michalina i Krzysztof Jabłoński.

Dziękując jeszcze raz za okazałą pomoc, pragnę już zaprosić na kolejna edycję turnieju na przyszły rok. Ze sportowym pozdrowieniem

Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Kasztura, Monika Gajda, Zbigniew Niżnikiewicz, Henryk Skrzypczyk, Jacenty Jabłoński, Zdzisław Zienkiewicz, Paweł Herman, Paweł Jabłoński

Tekst i foto: Jacenty Jabłoński