Strona pożwiżcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

CKM podsumowuje udany sezon

14 października w Suwałkach zakończyły się eliminacje Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w rajdach enduro. Były to ostatnie zawody sezonu 2012, w związku z czym Cieszyński Klub Motorowy z dorobkiem 1200 punktów uplasował się na 2 pozycji Mistrzostw Polski zdobywając tytuł I V-ce Mistrza Polski. Z kolei w klasyfikacji Zespołów Sponsorskich CKM Racing Team w tym sezonie udało się zdobyć tytuł Mistrza Polski.

W klasyfikacji generalnej Paweł Szymkowski został Mistrzem Polski w rajdach enduro, a Michał Szuster drugim Vice mistrzem Polski. Wyniki zawodników CKM-u dla poszczególnych klas Mistrzostw Polski:

• w klasie Weteran: I Vice mistrzem Polski został Marcin Tynowski.
  • w klasie E1: Mistrzem Polski został Michał Szuster, II Vice mistrzem Wacław Skolarus
  • w klasie E2/E3: Mistrzem Polski Paweł Szymkowski, na pozycji 18 uplasował się Sebastian Frycz, na 20 Dawid Hankus
  • w klasie Junior 50: II Vice mistrzem Polski został Maciej Gańczarczyk.

Zawodnicy Cieszyńskiego Klubu Motorowego świetnie sobie radzą nie tylko na motocyklach, ale także na quadach, czego dowodem jest zdobycie przez Jana Grzegorzka tytułu I Vice mistrza Polski w sezonie 2012. Wysoką, 11 pozycję zajął Marcin Piasecki.

Przedstawiamy miejsca, które w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski zajęli zawodnicy Cieszyńskiego Klubu Motorowego:
  • dla klasy E1: poz. 2 Adrian Marchewka, poz. 4 Błażej Niedźwiedź, poz. 6 Rafał Kowol
  • dla klasy E1/E2: poz. 14. Rafał Troszok, poz. 17 Jarosław Michalec, poz. 25 Robert Krzak
  • Quad 2K: poz. 5 Arkadiusz Boronowski, poz. 13 Grzegorz Orszulik  Quad 4K: poz. 1 Rafał Kozioł, poz. 4 Mariusz Papierz, poz. 5 Mieszko Kastelnik.

W klasyfikacji Klubowej Pucharu Polski sezonu 2012 Cieszyński Klub Motorowy zajął wysoką, 4 pozycję.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom jednocześnie życząc, aby przyszły sezon okazał się jeszcze bardziej pomyślny dla CKM-u!