Strona pożwiżcona kopercie życia

czeski Cieszyn - oficjalny serwis

Relacje z imprez / artykuły / komunikaty

Kolejne sukcesy Shindo

Zawodnicy Klubu Sportowego Shindo odnieśli kolejne zwycięstwa podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Grand Prix Ostrava 2017, który odbył się 4 listopada w Ostrawie. W zawodach wzięło udział 746 zawodników i 109 klubów z 12 krajów.

K. S. Shindo reprezentowało trzynastu zawodników, którzy rywalizowali na czeskich matach zdobywając 6 medali, 3 srebrne i jeden brązowy w Kumite oraz 2 brązowe w Kata. Najlepiej z nich wypadł zdecydowanie Mateusz Cieślar, któremu niewiele zabrakło do złota w dwóch konkurencjach Kumite juniorów OPEN i w +75 kg – zdobył dwa srebrne krążki.

Klaudia Szymańska w Kumite +60 kg U-21 wywalczyła również srebro. Ten sam kolor krążka dołożyła Maja Borzęcka w konkurencji Kata indywidualne 10-11 lat. Patrycja Kądziałka w Kumite U-21-60kg wywalczyła brąz, a w Kata przegrała 3:2 o brązowy medal zajmując 5 pozycję. Brązowy medal w Kata drużynowym dołożyły dziewczyny w składzie: Monika Kania, Julia Śliwczyńska i Marta Kopica. Druga drużyna Shindo w składzie: M. Borzęcka, A. Śvrćkova, i M. Mrowiec zajęły 5 miejsce i tak samo na 5 miejscu zakończyła Maria Kopala w Kumite.